КИНУТИ ПИТИ МОЖЕ АБСОЛЮТНО КОЖЕН, ПРИ ЦЬОМУ ЦЕ МОЖЕ БУТИ БЕЗКОШТОВНО! "Я ПИЛА, БАГАТО ПИЛА, ДОПОМОМІГ ЛИШЕ ОДИН ЗАСІБ"

Нашу сьогоднішню героїню звати Марина, вона змогла кинути пити і почати нове життя після тривалої алкогольної залежності. Як з'ясувалося, Марина страждала на алкоголізм через втрату коханого чоловіка у 2018 році. Про своє лихо вона детально розповіла нашим читачам.

Корреспондент: Здравствуйте, Марино! Ми всі раді Вас бачити! Чудово виглядаєте!
Марина: Дякую, мені приємно, що не забуваєте!
- Корреспондент: Розкажіть, що сталося? Ви були тяжко хворі. Це правда?
Марина: На жаль, так, це правда. Я страждала на тяжке захворювання, називається воно — алкогольна залежність. Тепер я точно знаю, що це саме хвороба і не щось інше. У 2018 році я втратила свого улюбленого чоловіка — Антона і моє життя розділилося на "до і після". Я почала заглушувати свій біль алкоголем, не виходила з дому місяцями, не хотіла спілкуватися з друзями. Так пролетіли два роки. У мене сильно постраждала печінка, серце, відмовляли ноги. Іноді мене забирала "швидка", щоб "прокапати" на вимогу моїх друзів, які незважаючи ні на що були поруч. Я кілька разів хотіла накласти на себе руки, але думки про доньку мене зупиняли.


Алкоголь це зло, це смерть, я не знаю, що було б зі мною, якби не друзі. Швидше за все, мене вже не було б.

Якось, у день мого народження, до мене зайшов мій брат. Він був шокований побачивши мене в такому стані. Ми не бачилися майже рік. Сашка буквально змусив мене підійти до дзеркала та подивитися на себе. Я якраз була в черговому запої і навіть забула про те, що в мене День Народження.
Я дивилася в дзеркало і не могла себе впізнати. У відображенні була не я, а якась брудна алкголічка, запухша і страшна.
Після цього я ніби прийшла до тями. Два з половиною роки пролетіли наче місяць. Я не знала, який сьогодні день, яке число. Потрохи я приходила до тями лише тоді, коли з Лондона приїжджала моя дочка. Під час її приїзду я намагалася триматися, але все одно крадькома випивала, коли вона не бачить.
Кореспондент: Як же ви вибралися із залежності? Адже зараз вже все позаду?
Марина: Я припустилася найчастішої помилки, яку роблять усі алкоголіки — не хотіла визнавати, що мені потрібна допомога - обіцяла і друзям, і рідним, і собі, що не питиму. Але пообіцяти виявилось простіше, ніж виконати.
Не минуло й трьох тижнів, як я зірвалася. Ще близько півроку я намагалася зав'язати сама, але в мене нічого не виходило. Але я вперто не хотіла лягати до клініки. Сашко не міг залишити мене в такому стані, за що йому дякую. Він перевіз свої речі і почав жити у мене. Щоранку він готував мені сніданок, варив смачну каву, змушував мене виходити на прогулянку і, звичайно, стежив, щоб я не пила.
Але найцікавіше, що мені не хотілося пити! Як рукою зняло, знаєте! Ми багато гуляли, розмовляли, я навіть забула, як це здорово просто блукати з дорогою людиною! Я почала жити!

Так минуло близько двох місяців, я одужувала. На Сашин день народження мені вручили келих шампанського. Але навіть від ледь вловимого запаху алкоголю мені стало так погано, що я бігла в дамську кімнату! З того часу я більше не торкалася спиртного.
А потім Сашко зізнався, що в таємниці від мене звернувся до лікаря і той дав йому спеціальний засіб, який він мені підливав у їжу та каву.
Спершу це був шок! Я ж була певна, що кинула пити сама! Але потім я реально подивилася на свою ситуацію і зрозуміла, що сама б я ніколи не зав'язала.
Спасибі моєму братові, і дякую докторові Матренюку, який врятував мене.
Кореспондент: Доктор Віктор Матренюк також дав нам інтервью: Здрастуйте, Віктору. По-перше, велике Вам спасибі за Марину, за те, що ми можемо бачити її сьогодні здоровою та квітучою! Розкажіть чому так складно самостійно кинути пити і чому залежні люди ніколи не визнають свою проблему?
Віктор: На жаль, це правда, найчастіше мої пацієнти не визнають, що хворі. Марина теж довго не хотіла в це вірити. Алкогольна залежність — це саме хвороба і самостійно без кваліфікованої допомоги її позбутися практично неможливо.
Алкоголік в сім'ї – це велике горе. Пияцтво вбиває не тільки фізичне тіло, а й руйнує особистість. Це вже не та людина, яку ви знали та любили. Для нього на першому місці тепер алкоголь, а всі інші почуття, уподобання, стосунки втрачають сенс. Алкоголік готовий “вбити” за пляшку. І це не метафора, а правда життя. Такі випадки, на жаль, не рідкість. Більшість злочинів скоюють у алкогольному сп'янінні.
А жіночий алкоголізм, як відомо, взагалі важко піддається лікуванню. Жінки народжують хворих дітей, їх позбавляють батьківських прав, діти гинуть через недогляд залежних матусь.
Першим страждає мозок, потім серце, печінка, нирки та інші органи. За статистикою, люди, які п'ють більше двох років, не проживають і 10 років. Найчастіше вони помирають від цирозу печінки, інфаркту, інсульту, ниркової недостатності чи алкогольної інтоксикації.
Корреспондент: Марино, тобто ви навіть не підозрювали, що проходите лікування?
Марина: Ні, у мене й думки не було... Єдине, я ніколи так легко не виходила із запою. А тут уже за пару днів я почувала себе добре і мене вже не тягнуло випити. Після того, як мені стало легше, я відвідала кілька сеансів у психотерапевта, щоб закріпити результат. Але, думаю, однієї психотерапії недостатньо, без спеціальних засобів я не вибралася б із залежності.
Корреспондент: Ми вирішили дізнатись думку психотерапевта Олександр Вахіна. Олександре, а як Ви вважаєте, достатньо однієї психотерапії у разі алкогольної залежності чи без медикаментозного лікування таки не обійтися?
Олександр: Марина все правильно сказала. Є різні випадки та стадії алкоголізму. Психотерапія не завжди допомагає, як і кодування, ходіння по бабках, торпеди, збори трав і все інше. Кинути пити дуже складно. На це є низка причин:
1. Алкоголь впливає на нейрони головного мозку, штучно підвищуючи рівень "гормону щастя" дофаміну та викликає алкогольну ейфорію.
2. При регулярному вживанні спиртного вироблення цього гормону зростає. Цей процес відбувається непомітно для людини, тому більшість алкоголіків не визнають своєї залежності і відмовляються від лікування.
3. Коли відмова від спиртного - це примус, а не самостійне рішення, через якийсь час, залежний неминуче йде в запій.
Кодування та інше тут не працюють. Та й навіщо "вигадувати велосипед", коли є сучасні та безпечні засоби, здатні в короткий термін позбавити алкогольної залежності. А вже після повного курсу можна пройти 10-15 сеансів психотерапії, щоб закріпити результат.
Корреспондент : Про який засіб ви кажете?
Олександр:Alkotoxic”, який таки підсипав брат Марині. Але краще хай про нього розповість мій колега Віктор Матренюк.

Віктор: Брату Марини Олександру я справді дав “Alkotoxic” — це на сьогоднішній день найефективніший засіб для лікування алкогольної залежності і до того ж абсолютно натуральний, тому може застосовуватися в домашніх умовах. Це каплі, які не мають ні смаку, ні запаху, тому їх можна непомітно додати у їжу чи напої.
Корреспондент: Що це за засіб та як він діє?
Віктор:Alkotoxic” це потужний комплекс натуральних екстрактів, зібраних в ефективній формулі. Гриб копринус викликає стійку відразу до алкоголю, при цьому насичує організм амінокислотами та вітамінами, нормалізує роботу ШКТ та забезпечує природними ферментами.
Екстракт золототисячника допомагає виводити токсини та продукти розпаду, очищати кров, допомагає зняти посталкогольний синдром. Тиноспора надає заспокійливу дію на нервову систему та сприяє нормалізації сну та апетиту. Деревій сприяє очищенню печінки та нирок, перешкоджає розвитку цирозу.
Це розробка, яка стала справжньою сенсацією та здобула велику кількість нагород на різних міжнародних форумах. Завдяки йому вже тисячі людей позбулися алкогольної залежності і ведуть тверезе здорове життя без спиртного. Ви можете бачити моїх пацієнтів, які позбулися алкогольної залежності за допомогою “Alkotoxic”. Погодьтеся, це чудове перетворення. Їм знадобилося всього кілька курсів засобу “Alkotoxic”, щоб назавжди залишити згубну звичку і жити зовсім новим здоровим життям без алкоголю.

Микола. Пив понад 10 років. Позбувся залежності за допомогою “Alkotoxic” і живе тверезим життям вже 2 роки.

Ганна. Пила понад 5 років. Повернулась до нормального життя за допомогою “Alkotoxic”. Знайшла роботу, вийшла заміж, народила дитину.

Сергій. Пив 6 років. Вже три роки "сухий" та відкрив свою справу.

Володимир. Пив майже 15 років після смерті дружини. Лишився залежності за допомогою “Alkotoxic”. Влаштувався на роботу і веде тверезе життя вже три роки.

Alkotoxic” діє у кілька етапів:
1. Протверезить, усуває похмільний синдром, блокує посталкогольну депресію.
2. Формує стійку непереносимість алкоголю на фізичному та психологічному рівнях.
3. Руйнує нейронні зв'язки у мозку, відповідальні за залежність.
4. Знижує агресію, знімає апатію, покращує психоемоційний стан.
5. Знімає алкогольну інтоксикацію, відновлює роботу органів та систем організму.
6. Назавжди позбавляє алкогольної залежності, запобігає рецидивам.
Саме тому більшість наркологів вибирають цей засіб, як найбезпечніший і найдієвіший. “Alkotoxic” ефективний на всіх стадіях алкогольної залежності та допомагає вийти із запою у найкоротші терміни. При курсовому застосуванні засіб формує стійку відразу до алкоголю. У пацієнта виникає непереносимість запаху спирту, з'являється блювотний рефлекс і він сам не хоче більше торкатися пляшки.

Дослідження довели високу ефективність засобу. Дані ви можете бачити на екрані:
Результати дослідження ми представляли медичній спільноті на конференції:
  • Зняття посталкогольного синдрому у перший день прийому – 100%
  • Непереносимість алкоголю в кінці курсу – 98%
  • Нормалізація артеріального тиску – 95%
  • Нормалізація сну – 100%
  • Нормалізація психічного стану – 98%
  • Поліпшення загального самопочуття – 90%
Кореспондент: Відмінний засіб, впевнений, він допоможе багатьом людям подолати залежність від алкоголю.
Віктор Матренюк: На жаль, зараз “Alkotoxic” не можна придбати в аптеці. На даний момент усі випробування пройдені успішно, всі необхідні сертифікати отримано. Залишилося домовитись про ціну. Але аптеки не погоджуються на суму, заявлену виробником, вони хочуть встановити надто високу ціну. Їх можна зрозуміти, аптеки це бізнес. Тому коли почнуться поставки в аптеки сказати, на жаль, не можу.
Але є й хороша новина! Виробник “Alkotoxic” бере участь у соціальній програмі "Твереза ​​країна" та реалізує засіб через офіційний розіграш. Кожен житель країни, який досяг 18 років, може взяти участь у розіграші та отримати знижку до 100%. Не прогавте цю можливість, акцію повторювати не планують.
Увага! Вчені з'ясували, що червень і липень — найсприятливіший час для позбавлення алкогольної залежності. Завдяки сонячній активності у 8 разів покращується клітинний обмін і звільнення від залежності відбувається швидше та легше.

ЗАЛИШИЛОСЬ
УПАКОВОК
8
Введіть дані, щоб отримати "ALKOTOXIK"
БЕЗКОШТОВНО:
Ваше Імя
Ваш телефон

ВIДГУКИ

Максим Д.

Знаю не з чуток про цей “Alkotoxic”. Мені теж його давали у приватній клініці. Допоміг. Не п'ю вже 2 роки. Досі лежить про всяк випадок.

Вікторiя

Если пьешь больше 10 лет бросить сам уже не сможешь, по себе знаю. Надо или к врачам бежать или самому принимать что-то. Про Alkotoxic не слышал, но если знающие люди говорят что хороший, надо попробовать. Хотя я уже отчаился, наверно помру от синьки.

Михайло Депрев
Не помреш, я чоловіка за допомогою “Alkotoxic” врятувала. Ось подивися, який був і який став. Півтора роки різниця між фотографіями. Це дуже сильний засіб, я теж думала не допоможе нічого, по бабках водила, кодувала, але все безглуздя, пив і пив… Тільки “Alkotoxic” допоміг. Вже майже два роки не тримається

Володимир Лонгін

Побачив знайомий мені “Alkotoxic” та вирішив написати. Пив 7 років, потім на рік зав'язав сам. Але колишніх, як і наркоманів, так і алкашів не буває. Зірвався після смерті матері. Ледве не помер пару разів, але навіть це мене не зупинило, і я продовжив пити. Тому якщо вам кажуть, що кине самі, не вірте, не кинете, а якщо зможете протриматися якийсь час, то обов'язково зірветеся. Мені брат приніс “Alkotoxic”, не міг дивитися як я загинаюся. Діставав його десь за великі гроші по блату. Пропив курс і тепер навіть запах пива не витримую, роботу знайшов, дівчину зустрів. Життя налагоджується.

Віталій

У мене жінка спивається на очах. І нічого не можу вдіяти. Відмовляється лягати у клініку, каже, що сам колись захоче покине. Вже виразка від горілки, печінка хвора, вся жовта. Тут ще побили на вулиці п'яну, добре, що живий залишився. Вийшла із лікарні і по новій пити… Сил моїх вже нема….
Марина Корнілова

Розумію , сама пила. Правда, жіночий алкоголізм важко лікується. Але тепер я знаю все можливе. Мене змусило замислитися і зупиниться тільки одне - прийшла опіка, добрі сусіди нажалілися. Хотіли забрати дітей. Думала сама кину. Але не вийшло. Дізналася про “Alkotoxic”, але дістати не знала де, в аптеках його нема. Насилу мені привіз його знайомий. Дуже йому вдячна. Не п'ю вже 7 місяців. Тепер знаю, що ніхто у мене дітей не забере. П’юща жінка - це жалюгідне видовище, навіть не віриться, що це я. Вибачте якість фото, яке знайшла…

Введіть дані, щоб отримати "ALKOTOXIK"
БЕЗКОШТОВНО:
Ваше Імя
Ваш телефон