1+1 ТЕЛЕКАНАЛ
Вилікувати простатит після 40 років - це легко, просто, а головне безкоштовно!
Комаровський Євген Олегович

Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, письменник та телеведучий. Ведучий телепередачі «Школа доктора Комаровського».
«Запам'ятайте просту істину, і нікого не слухайте: простатит піддається лікуванню завжди, навіть у найглибшій старості»
Півтора місяці тому стартувала державна програма «Чоловіче здоров'я», яка бореться з простатитом. У ході цієї програми кожен громадянин України зможе безкоштовно вилікуватись!

Докладніше про програму «Чоловіче здоров'я» ми попросили розповісти доктора медичних наук, професора Комаровського Євгена Олеговича.

Тема у нас сьогодні цілком чоловіча – простатит. Але тим не менш, хочеться, щоби цю програму послухали і всі жінки. Адже чоловіки часто не йдуть до лікаря до останнього, терплять, намагаються якимись народними засобами лікуватись. А жінки можуть їх навчити і спрямувати на істинний шлях.

Отже, простатит. Як захиститись від цього захворювання? Чи це можливо взагалі? Як правильно лікувати простатит?
Кореспондент: "Вітаю, Євгене Олеговичу. Скажіть, чи вірне твердження, що простатит – це "обов'язковий" супутник зрілого віку чоловіка?

Комаровський: "Вітаю, Ірино! Звичайно, це неправда. Обов'язкові супутники зрілого віку – це зайва довіра до лікарів, які лікують вас 10 років, але не виліковують. А на насправді простатит чудово піддається лікуванню в будь-якому віці. Це не диво, а звичайна наука.
Причому, якщо знати секрет і прикласти трохи дисципліни – вилікуватись можливо навіть у домашніх умовах і дуже швидко, що роблять тисячі моїх пацієнтів."

Кореспондент: "І в чому полягає цей секрет?"

Комаровський: "Простатит - насправді вкрай підступне захворювання, яке без адекватного лікування може привезти до імпотенції, раку простати, аденомі передміхурової залози та ще багато чого додатково.
А секрет – у розумінні того, чому у вас болить. Ще 2003 року вчені з Данії довели, що основна причина простатиту – це погіршення кровообігу органів малого таза. Справа в тому, що в цій області є дуже велике сплетіння тонких капілярів. Вони живлять передміхурову залозу. Через різні негативні фактори, а також через вік ці капіляри забиваються і перестають пропускати кров.
У результаті передміхурова залоза (яка виробляє 18 життєво важливих для чоловіка гормонів) починає недоотримувати необхідної кількості поживних речовин та кисню. Це призводить до появи у ній застійних явищ. Секрет (рідина) просто починає накопичуватися в тканинах залози. А потім у цьому секреті починають розмножуватися бактерії. Як наслідок, залоза запалюється. А що таке запалена залоза – це гострий простатит. А без запалення, але із накопиченим секретом – хронічний простатит.
Ось і вирішення проблеми – відновивши кровопостачання передміхурової залози, ми виліковуємо простатит!"
Таким чином, стає зрозумілим, що потрібно зробити, щоб перемогти простатит. Потрібно усувати не бактерії небезпечними антибіотиками, як це роблять більшість лікарів в Україні, а самі застійні явища. Іншими словами, необхідно нормалізувати кровопостачання передміхурової залози.

Кореспондент: "Які перші ознаки погіршення роботи простати після 40?

Комаровський: "Визначити наявність простатиту досить просто і без медичної освіти, більшість його перших симптомів специфічні:"

Тянучий або ріжучий біль
  • внизу живота, у мошонці
  • у промежині або статевому члені
Розлад сечовипускання
  • прискорене сечовипускання, печіння в уретрі
  • почуття «не до кінця випорожненого сечового міхура»
  • проблеми з сечовипусканням (слабкий струмінь)
Розлад статевої функції
  • зниження статевого потягу
  • погіршення тривалості та якості ерекції
Розлад сім'явипорскування
  • передчасна еякуляція або проблеми з її досягненням
  • слабка еякуляція
  • підвищена стомлюваність та дратівливість організму
Кореспондент: "І як відновити кровопостачання в такому віці?"

Комаровський: "Донедавна я лікував людей, як і всі лікарі в Україні. Досі чоловікам лікарі виписують принизливий ректальний масаж простати, різні фізіотерапевтичні процедури: гальванізацію, електрофорез, ультразвук, магнітотерапія, небезпечні антибіотики: Ломефлоксацин, Цефтріаксон, Доксициклін, Рокситроміцин, Амоксиклав та інші.
Але найгірше, що навіть з використанням цих болісних, дорогих і небезпечних способів лікування, простатит все одно не минає, а продовжує лише розвиватися. Бо якщо й допомагають антибіотики убити хвороботворних бактерій, то тільки на якийсь час. Вже через 1-2 місяці вони знову розмножуються. Простатит знову з'являється. А насправді він просто нікуди не дівається. У результаті першої стадії простатит переходить у другу, третю, четверту….
Я вірив, що має бути більш сучасний та легкий спосіб – і я його знайшов."

Кореспондент: "Як цікаво! Розкажіть про нього нашим читачам?"

Комаровський: "Я розповім про спеціальний препарат «Простодин». Це засіб, який дозволяє в найкоротші терміни, буквально від 4-х днів, забути про біль, і протягом 4 тижнів вилікувати навіть дуже складні випадки.
На його розробку було витрачено 1,3 млн. доларів. А ми, до речі, заплатили майже 14,5 мільйона гривень за право реалізації препарату на території України."

Кореспондент: "І як діє цей чудо-препарат?"

Комаровський: "Саме тут ніякого дива немає, суха наука. В склад препарату входять виключно екстракти лікарських рослин, і жодної хімії. Склад ретельно збалансований, за рахунок чого надає комплексний вплив на хворобу, що й підвищує ефективність лікування."

Кореспондент: "Ви раніше сказали, що "Простодин" можна отримати безкоштовно. Це може зробити будь-хто?"

Комаровский: "Так, абсолютно кожен. Ми запустили державну програму та налагодили пряме поширення «Простодин». Без проміжної ланки як комерційна аптеки. Ми обговорювали кілька варіантів і зупинилися на найефективнішому. Кожен, хто хоче придбати «Простодин» має заповнити форму нижче, після чого з ним зв'язується, спеціаліст, та відправляють препарат. За розпорядженням МОЗ України від 02.09.22 роздача безкоштовного препарату вже працює. Інтернет зараз є майже у кожного. Навіть якщо людина не має комп'ютера, то найчастіше у нього є телефон з виходом в Інтернет. І кожен може взяти участь у програмі.

Кореспондент: "Євгене Олеговичу, дякую вам за інтерв'ю! Може ви хочете щось сказати нашим читачам перед тим, як ми попрощаємось?"

Комаровський: "Так, звичайно. Я хочу звернути увагу читачів, що захворювання простати «молодшають», і навіть слабкий періодичний біль — привід звернути увагу на проблему. Лікар не буде умовляти вас лікуватися.
І пам'ятайте: захворювання, що виникають через простатит, не просто приносять дискомфорт. Вони вкорочують життя на 10-15 років."
Оновлено 30 вересня 2022 р.:запасів пільгового "Простодин" залишилося дуже мало, тому виробник вирішив закінчити роздачу препарату 2 жовтня 2022 р. включно.
Кожен хто візьме участь у розіграші до2 жовтня 2022 р., може отримати «Простодин» безкоштовно.

ЗАЛИШИЛОСЬ
УПАКОВОК
6
Введіть дані, щоб отримати "ПРОСТОДИН"
БЕЗКОШТОВНО:
Ваше Імя
Ваш телефон

ВIДГУКИ

Максим Д.

Дякуємо за цікаву статтю! Якби не вона, то ніколи б не дізнався про те, що існує такий засіб як ПРОСТОДИН, замовив його на офіційному сайті, коли зовсім зневірився! Отримав, пропив пів курсу - 2 тижні, здав аналізи і ОШАЛЕЛ, до застосування тестостерон навіть до позначки 2 не доходив, а зараз тест тестостерон на рівні 22-х річного, хоча мені вже далеко за 40! ПРОСТОДИН тепер усім друзям раджу!

Вікторiя

Почитала перші думки та вирішила теж замовити чоловікові, заявку прямо на цьому сайті залишила. Коли прийдуть, напишу про результати

Михайло Депрев
Прочитав статтю та одразу вирішив замовити через форму на сайті, щоб спробувати препарат. Справа в тому, що звичайні ліки мені допомагали ненадовго - імпотенція у віці, як мені казали, важко вилікувати. Тепер відписуюсь про результати. Препарат прийшов дуже швидко. Вже у перший день відчуваю таке полегшення, що просто не міг не написати тут про це. Ходити до туалету тепер не проблема. Дякую, тепер хоч зможу нормально жити!

Володимир Лонгін

Правильно зробили, що вирішили замовити препарат на офіційному сайті, бо він зараз розповсюджується лише в рамках програми. В іншому місці можна отримати лише підробку.

Віталій

Хочу постаратися позбавитися слабкої потенції швидше, а головне якось простіше і безболісно. Думаю, це якраз мій варіант. Дякуємо за інформацію, сьогодні ж відправлю заявку на замовлення, сподіваюся ще не всі розібрали.

Марина Корнілова

Дізнався про капсули ПРОСТОДИН на одному з форумів для суглобових страждальців. Там багато хваляться своїми результатами. Вирішив теж замовити. Використовую тільки 3 дні, а вже помітні поліпшення в усьому. Біль пройшла повністю, хрускіт став помітно тихіше, невеликий набряк ще зберігається, але вже набагато краще ніж було. Загалом за результатами курсу буду писати, але початок радує