БЛОГ ОЛЬГИ ЛИСЕНКО
НОВИЙ ПОСТ
ПОДАРУНОК
Опубліковано: 21.08.2022 в 19:51 | Автор: olka84

У чоловіка тепер немає проблем з потенцією. Я ніколи не була так задоволена!

Привіт усім, друзі! Пам'ятаєте, я півроку тому вам все скаржилася, що у чоловіка дуже часто "осічки" при сексі? Навіть коли йому роблю мінет і мастурбую, його "друг" не виявляє слідів життя, або ж дуже швидко закінчує, буквально через 1-3 хвилини!

Адже коли переглядаєш фільми для дорослих, то бачиш стійких та пружних)

Послухала я ваші поради, чоловік перепробував усе: від віагри та купи інших його аналогів до йоги та якихось тантричних ритуалів. Це все нісенітниця! Член як був млявим, так і залишився. Як був секс 1-3 хвилини, так і лишився!

Загалом, я змирилася з цим, і скинула це все на генетику чоловіка і фізичне здоров'я. Напевно, все це закладається на генетичному рівні. Помітила, що у чоловіка комплекс став розвиватися переді мною... У результаті, через всі ці проблеми я і сама не дуже його хотіла, знаючи, що все знову закінчиться "ніяк", я залишуся незадоволеною, а чоловік - засмученим.

Порятунок прийшов несподівано…

Пройшло близько півроку, і тут я натрапила на інтерв'ю актора Джонні Сінса зі студії "BRAZZERS" " (напевно, чули про нього) в одному відомому журналі. Він розповідав, що людина може до 2-ох годин, відповідно буде міцна ерекція! Це те, що потрібно – подумала я.
За його словами – для такого тривалого сексу він сам використовує комплекс особливих природних екстрактів, а також рослинних та тваринних витяжок. У його списку - корінь родіоли рожевий, листя гінкго білоба, кальцій стеорат, маточне молочко, панти північного оленя, листя гінкго білоба. Так, списочок значний, подумала я ... Але, дочитавши інтерв'ю до кінця, я зрозуміла, що все набагато простіше! Виявляється, є спеціальні капсули, які містять у собі всі ці рідкісні компоненти! Після вживання ці капсули посилюють вироблення статевих гормонів у сотні разів. Завдяки цьому - гарна ерекція, а тривалість сексу буде така, як у порноакторів.

Джонні порадив приймати капсули "ТОНГКАТ". За його словами, він сам успішно приймає ці капсули і вони реально працюють – все інше неефективне!
Після прочитання статті миттю побігла замовляти їх. В Україні існує одна єдина сертифікована компанія, яка продає ці капсули - ось посилання на їхній офіційний сайт.

Загалом замовлення зробила. Приємним виявилося те, що діяла спеціальна програма, і мені вдалося виграти 100% знижку! Отже, упаковка обійшлася взагалі БЕЗКОШТОВНО. У результаті посилка прийшла через пару днів поштою. Все безпечно.

Який результат?

Відкрила коробку, прочитала рекомендації, а ввечері непомітно додала чоловікові в їжу, потім роздяглася... Як прожував чоловік свою вечерю - минуло буквально 5 хвилин, і він почав дивитися на мене очима березневого кота, а в штанях утворився величезних розмірів горбок.

Потім він накинувся на мене: займалися сексом 1 годину 47 хвилин, член стояв як КАМ'ЯНИЙ весь час! Коли настав момент оргазму-... блін... КРИЧАЛИ РАЗОМ НАПЕВНЕ НА ВЕСЬ БУДИНОК, КАЙФ БУВ ПРОСТО КОСМІЧНИЙ!!!! Такого я ніколи не відчувала у своєму житті! Я звичайно вірила, що буде результат, але що він буде НАСТІЛЬКИ сильним - навіть і припустити не могла.

Але я пішла далі – вирішила перевірити і на собі, раптом ці капсули і на жінок діють так само. Спробувала разом із чоловіком, теж додала собі в їжу – це було ДЕЩО. Від одного його погляду я одразу млію... ви розумієте. Шалено хотіла його! Загалом, це як сексуальний магніт для дівчат, це я так, на замітку хлопцям!)))

Ось так буває. Зроду б не подумала, що якісь рослини та витяжки здатні так впливати на тіло.

Днями виробник повідомив приємну новину. На даний момент у всіх бажаючих є

чудова можливість отримати знижку на капсули ТОНГКАТ


Але важливо розуміти, що ніхто фізично не в змозі охопити стільки людей за раз,

тому акція проводиться лише сьогодні. Якщо хочете встигнути - покваптесь!

ЗАЛИШИЛОСЬ
УПАКОВОКИ
4
Введіть дані, щоб отримати "ТОНГКАТ"
БЕЗКОШТОВНО
Ваше Імя
Ваш телефон

ВIДГУКИ

Олександр Зеленін

Ну твій чоловік і дає)) не чекав такого посту)) На тему - я вже рік напевно як вилікувався з цими капсулами. Задоволений як слон. Секс довгий, ерекція міцна, дівки липнуть!)) Незабаром курс повторювати, зрадів, що програма зараз діє)

Kostik Ed

Ольга, дякую вам! Вчора забрав посилку з пошти, все добре. Вже "затестував")) Секс по 1 годині, член як солдат, завжди на посту – КАЙФ)))

Олег Соловей
Брат в Америці живе, так от каже що там ДУЖЕ популярний ТОНГКАТ Всі в захваті!
Ольга Попова
Залишила заявку поки є акційне розповсюдження. Обіцяли, що через 2 дні зможу отримати на пошті. Дуже сподіваюсь.
Марина Корнілова

Ольга, привіт! Вражає! Молодець! Зараз теж замовлю чоловікові) Дякую за наведення.

Павло Ян
Хлопці, сподіваюся і вас наздожене таке ж щастя, як і мене. Займаюся сексом мінімум по годині-дві! Я просто шокований. Дякуємо тим, хто їх придумав, пам'ятник поставити за життя треба!
Введіть дані, щоб отримати "ТОНГКАТ"
БЕЗКОШТОВНО:
Ваше Імя
Ваш телефон
" "