ПРОСТАТИТ - проблема яку легко вирішити АЛЕ ВАЖЛИВО встигнути РАЗОМ З ПРОСТОДИН

Сьогодні про проблеми з простатитом ми поговоримо з професором, який боровся з цією проблемою в Ізраїлі, а зараз уже 5 років живе та працює в Україні. Це — Кірус Михайло Георгійович, уролог із 35-річним стажем.

Михайле Георгійовичу, як справи з простатитом в Ізраїлі?

— Простатит, це проблема, яка існує у всьому світі без винятку. І з кожним роком ця проблема дедалі молодша. Різниця лише в тому, наскільки успішно ця проблема вирішується у тій чи іншій державі.
В Ізраїлі чоловіки лікують простатит близько місяця, але раз і назавжди. В Україні, де я сам народився, проблемою є те, що місцеві лікарі хочуть довше лікувати і довше на цьому заробляти, а не вирішити проблему людини.

Розкажіть, загалом про проблему. Що викликає простатит, які симптоми. ?

Простатит, може бути викликаний такими причинами:

- сидячий образ життя,
- нерегулярне статеве життя,
- інфекційні захворювання,
- Спадкова схильність,
- стреси та захворювання сечостатевої системи,

У сучасному світі отримати проблеми із простатою дуже легко. У когось вони є у 25, у когось у 45, це лише питання часу.
У 2021 році в нашому відділенні урології опублікувало лякаючу статистику: понад 72% чоловіків віком від 37 років мають проблеми з простатою. Визначити наявність простатиту досить просто і не потребує медичної підготовки. Більшість симптомів специфічні:
  • Ріжучий біль:

у нижній частині живота, точніше в мошонці;

у промежині або статевому члені;

  • Проблеми з сечовипусканням:

часте сечовипускання, печіння в уретрі;

відчуття неповного випорожнення сечового міхура

утруднене сечовипускання (поганий відтік сечі);

  • Сексуальні розлади:

зниження статевого потягу;

порушення тривалості та якості ерекції;

  • Порушення еякуляції:

передчасна еякуляція чи проблеми з її досягненням;

погана еякуляція

Якщо щось із цих симптомів ви відчуваєте, важливо не втрачати час.

— Чим відрізняються підходи до лікування у нас та в Ізраїлі?

— Насамперед ми повинні знати, що викликає простатит. 2003 року ізраїльські вчені довели, що початкова причина простатиту — поганий кровообіг в органах малого тазу. У цих органах є великі капіляри, які обслуговують простату. З віком або через певні шкідливі фактори ці капіляри закупорюються, що перешкоджає кровообігу.

Простата, що виробляє 18 життєво важливих чоловічих гормонів, не отримує достатньої кількості поживних речовин та кисню. Це створює стан застою. Екскреція накопичується в тканинах залози та сприяє розвитку бактерій. Заліза набрякає, і це набухання викликає гострий простатит. Скупчення секрету – хронічне запалення простати.

Тепер ми розуміємо, що нам необхідно для боротьби з простатитом. Нам не потрібно вбивати бактерії шкідливими антибіотиками, як це зазвичай робиться під час лікування простатиту в Україні, але нам потрібно усунути процес застою. Іншими словами, нам потрібно нормалізувати приплив крові до простати. І ми знаємо, як це зробити швидко. Від 2 тижнів до місяця (якщо складний випадок).

Чим загрожує не своєчасне лікування простатиту?

Імпотенція з'являється в 100% випадків, тобто у кожного чоловіка, який страждає на простатит. Хтось раніше, хтось пізніше, але всі страждають від цього.


Рак простати з'являється на пізніх стадіях простатиту, але це не рідкість. Ті чоловіки, які не лікують простатит, а носять його із собою, по суті, «грають із вогнем». Якщо ви хочете жити довго і мати гарну ерекцію, простатит потрібно лікувати. І зробити це потрібно якнайшвидше.


Проблема в тому, що більшість хворих чоловіків навіть не звертаються до лікаря по лікування. Деякі з них не думають, що це небезпечна проблема, дехто соромиться цього. Власне, хворі просто ігнорують проблему. І якщо вони вирішують звернутися за допомогою, вони в основному роблять це, коли вже надто пізно і пухлинний кластер вже почав формуватися.

Необхідно пам'ятати, що простатит - захворювання зі смертельним наслідком, при якому найбільш небезпечною проблемою є утворення раку простати. Що у свою чергу майже завжди призводить до смерті. Таким чином, хвороба, якщо її не контролювати та не лікувати, призводить до смерті вже через рік-два після початку раку.


— Якщо українська медицина не справляється, що тоді робити? На лікування в Ізраїлі грошей вистачить одиницям, решті вмирати?


- Ні звичайно! Я сам народився у невеликому містечку Дніпропетровської області. О 21-й перебрався до Ізраїлю. І тепер вирішив повернутись на малу батьківщину і бути їй чимось корисним. 5 років тому я відкрив тут Центр Комплексної Терапії. Ми отримали гранд з Ізраїлю, і тепер можемо абсолютно безкоштовно консультувати людей із такими проблемами. Ми допоможемо вам визначити на якій стадії ситуація, на скільки вона запущена, і порадимо, що краще робити саме у Вашій ситуації. Комусь підійде спеціальна дієта, комусь підійде комплекс спеціальних вправ. За це не треба платити. Не проґавте таку можливість.


Для то щоб отримати ПРОСТОДИН досить просто залишити своє ім'я та номер телефону у формі нижче. Мої фахівці Вас наберуть та допоможуть Вам. Всім здоров'я!

- Головні компоненти для здоров'я простати

Інструкція по застосуванню крапель

Михайле Георгійовичу, наскільки важливо для чоловіка мати стабільну потенцію? Як це впливає на здоров'я?

– Секс важливий для кожного чоловіка. Під час сексу відбувається прочищення судин та оновлення секрету простати. Коли сексу немає, у простаті відбуваються застійні явища, які можуть призвести до аденоми та раку простати (виникає у 68% чоловіків віком 50-60 років, найчастіша причина захворювання – сексуальне безсилля).
Крім того, застоюється кров у судинах, особливо у дрібних капілярах, які живлять усі внутрішні органи. У судинах через це з'являються тромби, що може призвести до підвищення тиску і розвитку гіпертонії, а якщо тромб відірветься, то інфарктом або інсультом.

Для чоловіка важливо займатися сексом – це основа здоров'я та довгого безпроблемного життя!

- Де можна купити ПРОСТОДИН для лiкування гострого/хронічного простатиту, аденоми передміхурової залози та відновлення потенції

- Виписати його можна у рамках офіційного розіграшу нашого НДІ. Зараз у нас є приблизно 1000 упаковок, які ми готові надіслати чоловікам АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО*.


Але у зв'язку із великою завантаженістю, пільгова програма діє лише сьогодні

ПРОСТАТИТ - проблема яку легко вирішити АЛЕ ВАЖЛИВО встигнути РАЗОМ З ПРОСТОДИН
в будь-якому віці
натуральний засіб для здорової потенції
ЛІКУУВАННЯ ПРОСТАТИТУ тепер не є проблемою!
ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНО
залишилося _______безкоштовних
упаковок
8