У Німеччині вже 5 років немає простатиту. Відомий уролог з Німеччини розповів як вилікувати простатит та аденому простати
Торстен Шломм – єдиний володар офіційного звання "Найкращий уролог Німеччини", головний уролог Берліна, завідувач відділення урології, кандидат медичних наук. Найкращий уролог у світі, за версією МОЗ.
Оцінку нашій роботі виставляють люди
"Оцінку нашій роботі виставляють люди", - часто любить говорити Торстен Шломм, який присвятив роботі урологом вже понад 35 років.
Особливо тривожно чути від нього те, що він говорить про медицину України у галузі лікування чоловічих урологічних захворювань. В Україні відомий лікар у складі делегації побував наприкінці минулого року. Він об'їздив 11 регіонів України. Те, що він побачив у лікарнях і поліклініках, шокувало його. На думку Торстена,в Україні спеціально лікують простатит застарілими способами, тому немає нічого дивного, що тією чи іншою мірою захворювання має 95% чоловіків старших 35 років.
Незважаючи на свій щільний графік, Торстен Шломм погодився відповісти на запитання нашого кореспондента та розповісти, чому ті способи лікування простатиту та аденоми простати, які використовуються по всій Україні, він вважає неефективними.
- В одному з останніх своїх виступів ви назвали більшість урологів України шахраями, а їхні способи лікування простатиту є безперспективними. Чи не могли б ви прокоментувати свої заяви?
Так звичайно. Хочу лише одразу попросити вибачення у тих людей, для яких мої різкі слова можуть бути образливими. Але про це треба казати. І говорити привселюдно. Інакше нічого не зміниться.
Те, що коїться в урології України, – це тихий жах. Особливо те, що відбувається в області лікування простатиту та аденоми простати. В Україні досі використовуються способи лікування, які вже 20-30 років не є актуальними.
Ви, напевно, зараз дуже здивуєтеся, якщо я скажу вам, що в усьому світі ПРОСТАТИТ ВЖЕ ДАВНО НЕ Є ХРОНІЧНИМ ЗАХВОРЮВАННЯМ І ЛЕГКО ЛІКУЄТЬСЯ! У всьому світі, але тільки не в Україні.
В Україні досі чоловікам лікарі виписують принизливий ректальний масаж простати, різні фізіотерапевтичні процедури: гальванізацію, електрофорез, ультразвук, магнітотерапію, небезпечні антибіотики: Ломефлоксацин, Цефтриаксон, Доксициклін, Рокситроміцин, Амоксиклав та інші.
Але найгірше, що навіть з використанням цих болісних, дорогих і небезпечних способів лікування простатит все одно не проходить, а продовжує тільки розвиватися. Бо якщо і допомагають антибіотики вбити хвороботворні бактерії, то тільки на якийсь час. Вже за 1-2 місяці вони знову розмножуються.

У людини виникають проблеми з потенцією, як наслідок, проблеми у стосунках із жінками. З'являються болі, порушення сечовипускання, пригнічується дітородна функція, а також з'являється цілком реальна небезпека розвитку раку передміхурової залози. Рак простати - одне з найважчих чоловічих захворювань, що має вкрай високу смертність.

Тобто, по суті, замість того, щоб лікувати людину, лікарі України прирікають людину на подальші муки та смерть.

Чотири стадії розвитку простатиту. Чим більше запалення, тим вища ймовірність появи онкології. За відсутності своєчасного лікування рак виникає у 89% випадків. Увага! ЛІКУЙТЕ ПРОСТАТИТ В ОБОВ'ЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ!

- Як ви вважаєте, чому в Україні така відстала медицина?
- Я спілкувався зі своїми колегами та зрозумів, що у державних лікарнях та клініках України працюють або лікарі пенсіонери, або молодь, яка нічого не знає. А решта лікарів працює в комерційних клініках. А для комерційних клінік не вигідно, щоб людина стала здоровою, та ще й лікувалась сама. Вони тоді зазнають збитків. Для них навпаки вигідніше прописати людині ректальний масаж, різні апаратні процедури, щоб він віддав більше грошей, виписати антибіотики, які допоможуть на якийсь час, щоб він повернувся знову.
Багато лікарів у кулуарах кажуть, що в Україні медицина стала дуже продажною. Я був у багатьох країнах, але такого бардаку, який відбувається зараз в Україні, я ніде не бачив…. Це справді жахливо, і мені щиро шкода людей, у яких ситуаціях їм доводиться виживати.
- А як у всьому світі зараз лікують простатит? Чи правда, що за останні 7 років кількість хворих на простатит скоротилася в 15 разів?
- Так це правда. Сучасне лікування простатиту, що практикується в розвинених країнах, має важливу відмінність. Воно спрямоване не на усунення симптомів (самого запалення та патогенної мікрофлори), а причин виникнення патології. Намагаюся розповісти просто.

Дивіться, що являється причиною простатиту. Ще 2003 року вчені з Данії довели, що основна причина простатиту – це погіршення кровообігу в органах малого тазу. Справа в тому, що в цій галузі є дуже велике сплетіння тонких капілярів. Вони живлять передміхурову залозу. Через різні негативні фактори, а також через вік ці капіляри забиваються і перестають пропускати кров.

У результаті передміхурова залоза (яка виробляє 18 життєво важливих для чоловіка гормонів) починає недоотримувати потрібну кількість поживних речовин і кисню. Це призводить до появи у ній застійних явищ. Секреція просто починає накопичуватися у тканинах залози. А потім у цій секреції починають розмножуватися бактерії. Залоза запалюється. А що таке запалена залоза – це гострий простатит. А без запалення, але із накопиченням секреції – хронічний простатит.
Таким чином стає зрозумілим, що потрібно зробити, щоб перемогти простатит. Потрібно усувати не бактерії небезпечними антибіотиками, як це роблять лікарі в Україні, а самі застійні явища. Іншими словами, необхідно нормалізувати кровопостачання передміхурової залози.

Ще 2007 року вченими було встановлено, що дрібні судини малого тазу добре прочищає особлива форма вітаміну А, яка називається Чорна Перуанська Мака. Ця речовина здатна вбудовуватися в молекули холестерину (а саме він забиває судини, за консистенцією нагадує розтоплене вершкове масло) та безпечно руйнувати їх зсередини. В результаті судини прочищаються. Особливо добре дрібні капіляри малого тазу.

Як показала практика, в тому числі в нашій лікарні, якщо приймати чорну маку перуанську курсом, то простатит проходить повністю (усуваються застійні явища, кровообіг передміхурової залози нормалізується). А що значить відбувається повністю? Це означає, що в результаті такого лікування простатит не з'явиться знову через деякий час. Пройдуть тягнучі болі, спаде запалення, нормалізується сечовипускання та ерекція. Чоловік цілком стає здоровим.

У цьому полягає сучасне лікування простатиту, яке сьогодні практикується у більшості країн світу.

- В Україні немає препаратів, що містять чорну маку перуанську? Щоб ви могли порадити чоловікам?

- Мабуть, здивую вас знову. В Україні є такий препарат! Скажу навіть більше, він і розроблений в Україні, просто у власній країні він виявився нікому не потрібним. Багато інших країн, закуповують його саме в Україні, оскільки цей препарат набагато дешевший за американський аналог і при цьому в рази ефективніший.

Називається препарат ПРОСТОДИН Він розроблений Інститутом урологїї НАМН та інтервенційної радіології України. Крім маки чорної перуанської, він містить ще близько 30 корисних для чоловічого здоров'я інгредієнтів, підібраних у потрібних кількостях. Тобто, це цілий комплекс для чоловічого здоров'я.
- Тобто цей препарат можна купити в Україні? Він продається в аптеках?


- Незважаючи на те, що препарат українська розробка, в аптеках купити його не вийде. Це ось якраз вражає. Мабуть, бюрократія в Україні є невикорінною. Наскільки я знаю, виробник намагався пробитися на аптечні прилавки, але просто не дозволили це зробити. Нікому не вигідно, щоб люди ставали здоровими та лікувалися вдома. Ні лікарям, ні аптекам.

Зараз до переговорів підключився приватний інвестор, який спонсорує виробництво ліків на території України. Швидше за все вирішити питання з продажем в аптечних мережах вийде не раніше ніж через півтора роки.
Наскільки нам відомо, щоб залучити до препарату зокрема і до проблеми бюрократії в цілому, виробники пішли на хитрощі. До 22 августа 2022 в Україні проходить акція, , в рамках якої отримати препарат можна абсолютно безкоштовно, взявши участь у спеціальному розіграші знижок на препарат. Завдяки цій акції, всі мешканці України, які страждають від простатиту, зможуть отримати цей засіб.
Наразі на сайті проводиться опитування серед тих чоловіків, хто отримав ПРОСТОДИН з офіційного сайту. Ціль опитування – з'ясувати, наскільки добре допомагає препарат. Наразі в опитуванні взяли участь вже понад 2000 чоловіків. Ось результати:
  • Пройшли болі при сечовипусканні – 99% опитаних
  • Сечівипускання нормалізувалося (частота позивів та кількість урини) – 99% опитаних
  • Спало запалення простати – 96% опитаних
  • Відновилася здорова потенція – 93% опитаних
  • Значною мірою покращилось самопочуття – 98% опитаних.
Тобто, як бачите, ПРОСТОДИН допомагає більшості чоловіків. Причому, як уже казав, за допомогою нього можна лікуватися вдома.
- Як довго в Україні проводитиметься безкоштовна роздача препарату?
- Наскільки я знаю, Інститут урологїї НАМН України виділило велику партію препарату ПРОСТОДИН на це. Проте, навіть вона вже закінчується. Останнім часом ПРОСТОДИН виписують дедалі частіше. Напевно, люди дізнаються про його корисні дії.
Саме тому всім чоловікам, хто хотів би вилікувати простатит (у тому числі хронічний) за допомогою сучасного засобу і при цьому добре заощадити, я б рекомендував замовити його якомога раніше.

ЗАЛИШИЛОСЬ
УПАКОВОК
6
Введіть дані, щоб отримати "ПРОСТОДИН"
БЕЗКОШТОВНО:
Ваше Імя
Ваш телефон

ВIДГУКИ

Максим Д.

Дякуємо за цікаву статтю! Якби не вона, то ніколи б не дізнався про те, що існує такий засіб як ПРОСТОДИН, замовив його на офіційному сайті, коли зовсім зневірився! Отримав, пропив пів курсу - 2 тижні, здав аналізи і ОШАЛЕЛ, до застосування тестостерон навіть до позначки 2 не доходив, а зараз тест тестостерон на рівні 22-х річного, хоча мені вже далеко за 40! ПРОСТОДИН тепер усім друзям раджу!

Вікторiя

Почитала перші думки та вирішила теж замовити чоловікові, заявку прямо на цьому сайті залишила. Коли прийдуть, напишу про результати

Михайло Депрев
Прочитав статтю та одразу вирішив замовити через форму на сайті, щоб спробувати препарат. Справа в тому, що звичайні ліки мені допомагали ненадовго - імпотенція у віці, як мені казали, важко вилікувати. Тепер відписуюсь про результати. Препарат прийшов дуже швидко. Вже у перший день відчуваю таке полегшення, що просто не міг не написати тут про це. Ходити до туалету тепер не проблема. Дякую, тепер хоч зможу нормально жити!

Володимир Лонгін

Правильно зробили, що вирішили замовити препарат на офіційному сайті, бо він зараз розповсюджується лише в рамках програми. В іншому місці можна отримати лише підробку.

Віталій

Хочу постаратися позбавитися слабкої потенції швидше, а головне якось простіше і безболісно. Думаю, це якраз мій варіант. Дякуємо за інформацію, сьогодні ж відправлю заявку на замовлення, сподіваюся ще не всі розібрали.

Костянтин Калінін

Приймаю вже другий тиждень. Чесно – не очікував ТАКОГО ефекту. Це ДЕЩО! Замовляйте поки що можна виграти знижку тому що я б і купу грошей за такий ефект віддав!

Введіть дані, щоб отримати "ПРОСТОДИН"
БЕЗКОШТОВНО:
Ваше Імя
Ваш телефон