Українські методи лікування шишки - як в кам'яному віці! Відомий ізраїльський ревматолог розповів, як не стати інвалідом в умовах відсутності ефективного лікування

Професор Ельдад Бен-Шитріт: Українські лікарі повністю ігнорують істинну причину вальгусної деформації! А відповідно і ефективні методи лікування відсутні. Як не стати жертвою медичної бюрократії та зберегти здоров'я?
Професор Ельдад Бен-Шитріт
Керівник відділення ревматології та клініки FMF

Доктор медичних наук

Провідний спеціаліст в галузі захворювання суглобів та опорно-рухового апарату

Лікарський досвід - 38 років
Професор Ельдад Бен-Шитріт: "В Україні захворювання суглобів досі лікують застарілими і малоефективними засобами, які вимагають постійного застосування протягом усього життя. У той час як в Ізраїлі та Європі вальгусну деформацію лікуються так само просто, як нежить чи кашель."
У минулому році Професор Ельдад Бен-Шитріт приїжджав в Україну, щоб прийняти участь в ХІ Міжнародному медичному форумі. Те, що він побачив в Україні, за його словами, не піддається поясненню. У нашій країні, за твердженнями Ельдада, застрягла в середині минулого століття.
Після гучних виступів в Європі Професор Ельдад Бен-Шитріт погодився дати інтерв'ю українським журналістам. Ми дізнались, що відомому ревматологу не сподобалося в українській медицині? І чому він стверджує, що українські громадяни з хворими суглобами ніколи не зможуть стати здоровими? А також ми отримали ряд рекомендацій для громадян, як не стати інвалідом в умовах відсутності ефективного лікування!
- Кориспондент: Ви сказали, що побачене в Україні шокувало вас. Чи не могли б ви прокоментувати це?

- Хочу відразу сказати, що я добре ставлюся до України, до української культури і до українських громадян. Але те, в якому стані у вас знаходиться медицина, дійсно викликає шок у ізраїльських лікарів. У вас медицина відстає як мінімум на 20, а може і на всі 30 років. У всякому разі, в лікуванні захворювань суглобів і опорно-рухового апарату. Потрібно сказати, що такої науки як Ревматологія в Україні не існує.
Дивіться, чим лікарі пропонують лікувати суглоби в Україні: Випросал, Долгит, Вольтарен / Фастум гелі, Диклофенак, Терафлекс, Нурофен і іншими подібними препаратами.

Однак ці препарати НЕ ЛІКУЮТЬ вальгусну деформацію, вони лише знімають симптоми захворювання - біль, запалення, набряклість. Тепер уявіть, що відбувається на рівні організму. Коли людина приймає таблетку, застосовує анестетичний гель або робить ін'єкцію, біль проходить. Але як тільки засіб перестає діяти - біль моментально повертається. А біль - це важливий сигнал, він сигналізує, що в суглобі відбувається патологічний процес.

Ревматоїдний атрит пальців ніг з деформацією суглоба (швидкість розвитку хвороби від перших симптомів - 4 місяці).
Суть в тому, що вальгусна деформація - це не просто шишка, яка іноді може боліти. Це повноцінне руйнування кісткової тканини і хрящів. У нас в ступнях знаходиться центр ваги і як тільки йдуть зміни у великого пальця, то йде порушення у всього організму.

В першу чергу починають страждати коліна, далі - тазостегновий суглоб, а після - хребет. Як тільки починає страждати хребет, починає страждати і весь організм через порушеного кровообігу. Це веде за собою проблеми з серцем, внутрішніми органами (травлення і сечостатева система).

Кориспондент: А як в Ізраїлі йдуть справи з лікуванням суглобів?

- В Ізраїлі ми розуміємо, що лікувати проблему з суглобів, а саме з вальгусною деформацією, потрібно глобально. Просто знімати запалення і давати суглобу зруйнуються - це заздалегідь зробити людину інвалідом без шансу на відновлення.

Коли я дізнався, що в Україні при такій хворобі призначають операцію, я був шокований. Це кам'яний вік! Якщо щось болить - то невже це потрібно вирізати? Ми ж не вирізаємо шлунок, коли отруїлися, то чому таке можна робити з суглобом.

В Ізраїлі, як і в усьому світі, ми відновлюємо еластичність суглобів, виводимо зайву рідину з організма і таким чином відновлюємо рухливість і усуваємо цю "шишку".
Таким чином ми повністю відновлюємо суглоб і не потрібно вирізати хрящ, щоб позбутися від болю.
Насправді суглоби людини дуже регенеративні, вони самостійно вміють відновлюватися, немов хвіст ящірки. Потрібно тільки трохи допомогти їм в цьому - звільнити від "налиплих" на них кристалів солей сечової кислоти і процес піде самостійно.
В Ізраїлі сьогодні захворювання суглобів не вважаються небезпечними патологіями, якщо, звичайно, мова не йде про сильні травматичні ушкодження: переломи, дроблення, розриви і т.д. Біль і запалення в суглобах говорять лише про те, що вони "забруднені" солями і їх пора б почистити.

Кориспондент: Як "чистять" суглоби в Ізраїлі?

- Сьогодні є спеціальні препарати, які призначені для очищення суглобів від соляних відкладень та глибокого відновлення. Вони містять той самий альфа-артроферол, про який я вже вам розповів. Наприклад, одним з найкращих є капсули СУСТАМЕДОЛ. У них міститься альфа-артроферол в особливій, легко засвоюваній формі, за рахунок чого препарат має підвищену ефективність.
СУСТАМЕДОЛ містить комплекс системних артрит-вітамінів, макро- і мікроелементів, призначених для поліпшення роботи тканин суглоба. Тобто він надає всебічну оздоровляючу дію на кісткову і хрящову тканини, синовіальну рідину, м'язові волокна, на тканинні зв'язки і сухожилля. Весь можливий спектр комплексного впливу.

Кориспондент: СУСТАМЕДОЛ , на скільки нам відомо, не продається в українських аптеках?

- У тому то й справа, що ні. Українські лікарі вважають за краще «згодовувати» населенню анестетики і хондропротектори тоннами, ніж займатися справжнім лікуванням.
При цьому поза всяким сумнівом, українські ревматологи, принаймні ті з них, які цікавляться прогресивними методами лікування, знають про СУСТАМЕДОЛ і його відновлювальних здібностях.
Наскільки я знаю, виробник СУСТАМЕДОЛ хотів вийти на український ринок. Але йому не дали це зробити, придумавши сотні перепон (бюрократія в Україні невикорінна). Воно і зрозуміло - якщо цей препарат з'явиться в аптеках, то українська аптечна мафія зазнає колосальних збитків. Адже фармакологія сьогодні це бізнес! Навіть в у нас в Ізраїлі. Але в Ізраїлі бізнес підконтрольний державі, а що відбувається в Україні я не беруся судити, вам видніше.
Кориспондент:Що б ви порадили людям з хворими суглобами, які живуть в Україні?

- Прості люди, особливо люди після 50-ти, страждають від відсталості української медицини найбільше. Це не їх вина, просто так влаштована система охорони здоров'я.
Але на щастя - вихід є. Ми домовилися з Українським НМІЦ Ревматології про можливість розповсюдження препарату всім громадянам України, які мають проблеми з вальгусною деформацією. Був створений спеціальний офіційний сайт, за допомогою якого будь-який житель України може виписати СУСТАМЕДОЛ БЕЗКОШТОВНО. Ці акції розповсюдження будуть відбуватися 1-2 рази в рік, на жаль частіше ми це робити не можемо з цілого ряду причин.

СУСТАМЕДОЛ ми розповсюджуємо вже не перший рік. Даною можливістю вже скористалися кілька тисяч українських громадян. Всіх, хто отримав СУСТАМЕДОЛ ми просимо оцінити - наскільки добре їм допоміг препарат за шкалою від 1 до 10. На даний момент в опитуванні взяли участь понад 4000 осіб і середня оцінка препарату 9.97 з 10.
Як бачите, СУСТАМЕДОЛ допоміг повернути рухливість суглобів і позбутися від болю вже тисячам українських громадян і Ви можете встигнути опинитися в їх числі.

Кориспондент: Як довго буде проводитися пільгове розповсюдження препарату?

- Поки не закінчиться виділена партія. Але хочу відразу попередити, що пільгового препарату залишилося зовсім небагато. Замовлення наростають як снігова куля. Працює "сарафанне радіо", люди передають один одному інформацію, радять друзям, замовляють для родичів. Навіть ми не очікували, що інформація про капсули СУСТАМЕДОЛ буде так швидко поширюватися.
Поки препарат не закінчився, я рекомендую всім людям, старше 40 років залишити заявку на його пільгове отримання на сайті.

ЗАЛИШИЛОСЬ
УПАКОВОК
6
Введіть дані, щоб отримати "СУСТАМЕДОЛ"
БЕЗКОШТОВНО:
Ваше Імя
Ваш телефон

ВIДГУКИ

Жанна Чернякова

Спасибі. Дуже корисно! Замовила СУСТАМЕДОЛ. Консультант сказав, що ще є, але швидко закінчується. Вдало потрапила на цю новину. Довіряю ізраїльській медицині, вже не раз виручали їх препарати, на відміну від наших аптечних, ціни тільки кусаються, але ця акція з розповсюдженням БЕЗКОШТОВНО - просто спасіння! Шкода, що лише 1-2 рази в рік, але я дочекалася!

Віктор Железнов

Я один з тих, хто вже встиг спробувати СУСТАМЕДОЛ. Він дійсно найкращий. Вже 7 років мучить мене ця хвороба. Вже був готовий колотися все життя, бо на операцію немає грошей, але в підсумку після капсул Орторіон біль пішла. Зовсім пішла. Рекомендую його всім - він допоможе!

Михайло Депрев
Мені 63 роки. Коліна болять з 53 років. Останнім часом біль став зовсім нестерпним. Знайомий лікар (друг дитинства) розповів про цю програму і порадив терміново виписати препарат. Зараз скачу, як гірський ... Хоча ні, так не треба) Просто скачу в загальному! Препарат вогонь!
Кумар Олена
Залишила заявку поки є акційне розповсюдження. Обіцяли, що через 2 дні зможу отримати на пошті. Дуже сподіваюсь.
Марина Корнілова

Сусід по дачі, йому 72 роки, раніше часто скаржився на поперек. Але в останній місяць бачу його активним і життєрадісним. Розповів, що приймав СУСТАМЕДОЛ, онук йому привіз .

Марина Корнілова

Дізнався про капсули СУСТАМЕДОЛ на одному з форумів для суглобових страждальців. Там багато хваляться своїми результатами. Вирішив теж замовити. Використовую тільки 3 дні, а вже помітні поліпшення в усьому. Біль пройшла повністю, хрускіт став помітно тихіше, невеликий набряк ще зберігається, але вже набагато краще ніж було. Загалом за результатами курсу буду писати, але початок радує

Введіть дані, щоб отримати "СУСТАМЕДОЛ"
БЕЗКОШТОВНО:
Ваше Імя
Ваш телефон