ДАВАЙ ПОГОВОРИМО ПРО СЕКС

Чи є секс після 50 років або як чоловікам продовжити свою сексуальну молодість

Усі ми займаємося сексом. У молодості частіше, у середньому віці все рідше. А інколи секс у парах зникає зовсім.

Така ситуація сталася у родині Кононенко – у Віталія та Олени. Йому 47, їй 33 роки.

Розповідає Олена Кононенко: Разом ми вже 13 років. Наші стосунки давно вже втратили ефект новизни. Але секс був регулярним. У 20-30 років ми займалися ним майже щодня, після 30 – 2-3 рази на тиждень, а коли чоловікові виповнилося 40 років – менше ніж 1 раз на місяць. Зараз не займаємося зовсім - тому що у нього не стоїть! Ми прийшли на вашу передачу, щоб дізнатися чи можна відновити потенцію після 40 років? А ще, як ви думаєте, якщо у чоловіка не встає, а жінці хочеться і потрібен секс (у тому числі для здоров'я), чи виправдана зрада у такому разі?


Так, непрості запитання поставила Олена. Але ми знайшли людину, яка здатна відповісти на них кваліфіковано. Про це у сьогоднішньому випуску «Давай поговоримо про секс»!

- Ганно, почну з найскладнішого питання. Як ви вважаєте, чи виправдані зради жінок, якщо у чоловіка, грубо кажучи, не стоїть?


- Особисто моя думка, ні. Будь-яка зрада не проходить без наслідків, навіть якщо чоловік в курсі цього. Зустрічаються такі чоловіки, які відчувають за собою провину та дозволяють своїм дружинам зв'язки на стороні. Навіть у цьому випадку від зради нічого доброго не буде - подружжя віддаляється один від одного і в результаті розлучається.


Але гірше, звісно, коли жінки зраджують чоловікам за спиною. До речі, нещодавно співробітники нашого телеканалу проводили соціологічне опитування щодо вікової імпотенції та зрад. Вони ставили єдине питання жінкам. Як вони вважають, чи виправдана зрада жінки у тому випадку, якщо у її чоловіка виникли проблеми з потенцією? 8 із 10 жінок відповіли позитивно. Що це означає? Це означає, що майже 80% жінок потенційно готові на зраду.

Що характерно в опитуванні брали участь лише жінки після 35 років. Тобто йдеться саме про вікову імпотенцію. Насправді, це сумно.


Тому всім чоловікам, які вже мають проблеми з потенцією, я б радила не затягувати з лікуванням. Відсутність сексу у відносинах здатна зруйнувати найщасливіші шлюби. У результаті чоловік залишиться сам. Якщо жінка може ще одна прожити, то самотні чоловіки після 50-60 років довго не живуть. Знайти пару чоловікові-імпотенту в такому віці практично нереально.


- Чи правда, що відсутність сексу шкідлива для здоров'я? Ви кажете, що будь-які зради - це погано. Але якщо жінка ще у тому віці, коли їй потрібен секс, чи не вийде так, що чоловік-імпотент, не даючи їй необхідного, фактично вбиває її здоров'я?


- Відповім спочатку на перше запитання. А саме про шкоду здоров'ю. Відсутність сексу справді негативно позначається на здоров'ї.


Утримання від сексу у жінок призводить до таких захворювань, як:

 • патології у гінекології. У матці, яєчниках, придатках застоюється кров, що призводить до порушень у циклі;
 • патологіям серцево-судинної системи;
 • погіршення імунітету (жінки часто хворіють);
 • гормональних збоїв;
 • онкологія статевих органів.

Але найбільш небезпечна відсутність сексу все ж таки для самих чоловіків!


Як показали останні дослідження, імпотенція підвищує ризик розвитку аденоми та раку простати майже у 15 разів! Крім того, у 95 зі 100 чоловіків, які мають проблеми з потенцією, розвивається простатит.


Все це пов'язано з тим, що під час сексу відбувається оновлення вмісту передміхурової залози. За відсутності - у залозі виникають застійні утворення, в яких розвивається патогенна мікрофлора, що і призводить спочатку до розвитку простатиту, потім аденоми, а слідом і раку простати. Рак не лікується. Це дуже небезпечне та смертельне захворювання.

Рак простати – найнебезпечніше захворювання для чоловіків, які мають проблеми з потенцією


Крім того, відсутність сексуальної розрядки підвищує ризик розвитку серцево-судинної патології, зокрема, інфаркту та інсульту.


Загалом страждають усі органи. Я просто виділила ключові. Фактично, щойно чоловік перестає займатися сексом, його здоров'я починає швидко руйнуватися. Як показують статистичні дані, зібрані за багато років – у середньому ті чоловіки, які перестали займатися сексом у 40-50 років, живуть на 10-15 років менше за чоловіків, які займаються сексом до глибокої старості.


А тепер відповім на друге запитання. Насправді, не тільки дозволом дружині займатися сексом з іншими чоловіками можна виправити ситуацію! Хоча більшість чоловіків впевнені, що якщо прийшла вікова імпотенція, то з цим уже нічого не зробиш, і залишається лише змиритися. Але це не так!


Сьогодні існує спеціальний препарат, за допомогою якого можна посилити чи відновити потенцію у будь-якому віці, навіть після 40-60 років! Називається він ТОНГКАТ . Це унікальна розробка Київського НДІ Урології та інтервенційної радіології.


- Не могли б ви розповісти про цей препарат докладніше. За рахунок чого він поновлює потенцію?


Насправді Аденолекс має дуже зрозумілу і просту дію.


Всі ми знаємо про такий чоловічий гормон, як тестостерон. Він безпосередньо впливає на потенцію, сексуальне бажання, збудження та інтерес до протилежної статі. У молодості тестостерону багато - тому чоловікам хочеться займатися сексом постійно, а сам секс яскравий, чуттєвий та енергійний.


Проте із віком тестостерону виробляється дедалі менше. Його рівень поступово починає знижуватися, чим старший чоловік стає – тим швидше.


Крім того, на рівень тестостерону впливає генетичний потенціал чоловіка. Є чоловіки, які мають сильний генетичний потенціал. У них рівень тестостерону із самого початку завищений, тому вони хочуть сексу частіше, а закінчують займатися в глибокій старості. А є чоловіки із спочатку низьким генетичним потенціалом. Саме у цих чоловіків починаються проблеми з потенцією у 60, 50 і навіть 40 років.

Графік вироблення тестостерону залежно від віку та генетичного потенціалу чоловіка


Основна дія Аденолекс полягає в тому, що він здатний активізувати вироблення тестостерону навіть у чоловіків передпенсійного та пенсійного віку, як наслідок, він здатний повернути потенцію, підвищити лібідо, посилити силу оргазму.


- Цей препарат схожий на віагру?


- Ні. Важливою відмінністю Аденолекс від віагри є те, що він спрямований не на короткочасне збудження (як віагра), а на відновлення природної потенції. Тобто потенція з'являється сама по собі – без використання збуджуючих засобів.


Крім того, важливою відмінністю Аденолекс є те, що він складається виключно з екстрактів трав (корисних для чоловіків) і не містить жодної хімії. У той час як Віагра та інші аналогічні засоби для потенції мають у своєму складі силденафіл – канцерогенну речовину. Тому віагра має масу негативних впливів на організм.


Шкода віагри:

 • сприяє розвитку серцевої недостатності, стенокардії, патології судин;
 • руйнує печінку, у кілька разів підвищує ризик появи цирозу;
 • приводить до висипів на шкірі;
 • викликає хронічні мігрені та запаморочення;
 • погіршує зір;
 • викликає набряки слизової оболонки носоглотки
 • приводить до появи каменів у нирках;
 • руйнує потенцію.

Жоден кваліфікований уролог не порадить вам використовувати віагру. Кожен прийом віагри скорочує життя чоловіка загалом на 3 дні! У багатьох європейських країнах, таких як Німеччина, Франція, Італія, Швейцарія та інші, препарати на основі силденафілу (у тому числі віагра) заборонені до продажу на законодавчому рівні.

ТОНГКАТ - препарат зовсім іншого рівня. Він не лише рекомендований для лікування еректильної дисфункції в принципі, а й рекомендований навіть для домашнього лікування. Тобто він здатний поновити потенцію без нагляду лікаря і не здатний нашкодити. Від нього буде лише краще!

До речі, про ефективність препарату. Нещодавно – 4 місяці тому НДІ Урології проводив дослідження процесів Аденолекс. Загалом у ньому брало участь 100 чоловіків за 50 років, які мають проблеми із потенцією. Аденолекс допоміг відновити потенцію 98 із них лише за 2-3 тижні регулярного прийому. При цьому 87 із них зазначили, що могли займатися сексом вже через 4-5 днів після початку прийому препарату.

Уявляєте, наскільки ефективний цей препарат?

- Вражає! А де можна придбати його чоловікам, які хочуть покращити чи відновити потенцію? Він продається в аптеках?

- Препарат новий і ще не встиг потрапити на прилавки аптек. Пов'язано це із деякими бюрократичними тонкощами. Він з'явиться десь у середині наступного року. Поки що всі охочі можуть замовити його на офіційному сайті. Причому якщо це зробити до 2.10.2022, то препарат можна отримати БЕЗКОШТОВНО!

ТОНГКАТ входить до державної програми «Доступне лікування». За нею препарат надається всім охочим безкоштовно до вказаної дати. Доставка препарату здійснюється Новою Поштою. Для отримання ТОНГКАТ необхідно залишити заявку на вказаному сайті.Редакція «ДАВАЙ ПОГОВОРИМО ПРО СЕКС», звісно, не могла не скористатися такою можливістю, і ми вирішили замовити препарат. Отримали його через 3 дні, після цього одразу ж передали Олені Кононенко.

Так виглядає сам препарат. Дуже якісна упаковка. Про дію дізнаємося у Олени


Через 3 тижні Олена написала: Дякую вам велике! В нас усе стало добре. Чоловік приймав Аденолекс згідно з інструкцією. Через день у нього з'явилася ерекція, і ми зайнялися сексом. Він був яскравим, як у молодості. З кожним днем ерекція у чоловіка ставала все міцнішою. Плюс, як він сказав, у нього підвищилася чутливість члена, почало тягнути до жіночої статі, з'явилося збудження. Цей препарат повністю вирішив нашу проблему, ми ніби повернулися у молодість. Дякуємо вашій передачі і всім, хто винайшов цей чудо-засіб!


Може, й іншим чоловікам варто спробувати відновити потенцію, аніж назавжди відмовлятися від сексу та штовхати дружину на зраду? Герої нашого випуску довели, що можна жити активним статевим життям після 40 років!

АКЦІЯ!
ТІЛЬКИ 2 ДНІ
Замовте ТОНГКАТ!
БЕЗКОШТОВНО
замість 900 гривен
Введіть дані, щоб отримати "ТОНГКАТ"
БЕЗКОШТОВНО:
Ваше Імя
Ваш телефон